Maxapart Srodmiescie

Το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie Βαρσοβία απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το Βασιλικό Κάστρο της Βαρσοβίας και 3 χλμ. από το Πάρκο Pole Mokotowskie. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 1 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Βαρσοβίας και μόνο 500 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Metro Ratusz Arsenal 06.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Ο Ζωολογικός Κήπος της Βαρσοβίας απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν σ' αυτό το κατάλυμα από το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin σε 20 λεπτά με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Maxapart Srodmiescie Βαρσοβία
Cool Stay Saxon Garden Metro Arsenal Mirowska Hall
Τιμή μόνο για κινητά

Cool Stay Saxon Garden Metro Arsenal Mirowska Hall

208 μ από το κατάλυμα
Graniczna City Loft
Τιμή μόνο για κινητά

Graniczna City Loft

209 μ από το κατάλυμα
Clicktheflat Plac Bankowy Apart Rooms
Τιμή μόνο για κινητά

Clicktheflat Plac Bankowy Apart Rooms

8.2
Πολύ καλό 232 σχόλια
383 μ από το κατάλυμα
USD 40 USD 36
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie;
      Το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie βρίσκεται κοντά σε Συναγωγή Νόζικ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie περιλαμβάνουν ΠαΛάτι ΠοΛιτισμού και ΕπιστημώΝ, που απέχει 16 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Maxapart Srodmiescie περιλαμβάνουν Bliny Dziedziny και Forum και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Maxapart Srodmiescie Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο